Vzhledem k blížícímu se termínu zápisu dětí do 1. tříd pro školní rok 2014/2015
uveřejňujeme nový spádový obvod naší školy, který vstoupil v platnost 1.1.2014:
  • Blatného, Bochořákova, Bráfova, Burianovo nám., Colova, Čajkovského, Doležalova, Drnovická, Dunajevského, Fanderlíkova, Foerstrova, Haasova, Horova, Junácká, Kallabova, Kovařovicova, Kozákova, Královopolská, Kroftova, Kvapilova, Lipská, Luční, Makovského nám., Maničky, Mozolky, nám. Svornosti, Navrátilova, Nohavicova, Ostrá, Pernštejnská, Petřvaldská, Plevova, Plovdivská, Postranní, Poznaňská, Příkrá, Přívrat, Puškinova, Rosického nám., Sabinova, Sochorova, Sovova, Stránského, Strmá, Šmejkalova, Štursova (lichá po 35, sudá po 20), Topolky, Vrázova, Vychodilova, Zákoutí, Závětří, Zemkova, Zeyerova.
Pokud jste si naši školu pro vaše dítě vybrali a bydlištěm nepatříte do našeho spádového obvodu, neděste se, vzhledem k volné kapacitě školy přijímáme i děti mimo toto vymezení.