• V týdnu od 17. 5. 2021
  • bude výuka dětí na 1. stupni probíhat již běžně, dle platných rozvrhů hodin, pouze s drobnými úpravami.
  • Testovací den = pondělí.
  • Žáci, kteří nebudou v pondělí ve škole, budou testováni v kterýkoliv jiný den nástupu do školy – přijdou v 7,30 na vrátnici školy.
  • Provoz školní družiny od 6,30 hodinvstup již družinovým vchodem, testování v pondělí v rámci ranní družiny.
  • Odpoledne budou všechna oddělení v prostorách ŠD, ukončení provozu v 17,30 hodin.
  • Děti vstupují (pokud nechodí do ŠD) do budovy bránou ze strany mateřské školy. Přijdou rovnou ke své buňce.
  • Testování bude probíhat v kmenových třídách. Odcházejí ze školy stejným způsobem (pokud nechodí do ŠD).
  • Nástupy jednotlivých ročníků k testování (pondělí) - pokud se nezúčastní testování v ranní družině, je v 7.30hod.
  • Je nezbytně nutné, aby děti na testování do školy přišly včas!
  • V jiných dnech nástup od 7,40 do 7,50 hodin.
  • bude výuka dětí na 2. stupni probíhat ještě rotačně takto:
  • 7. a 8. třídy prezenčně – dle upraveného rozvrhu hodin
  •  6. a 9. třídy - distanční online výuka
  • Testujeme v pondělí a ve čtvrtek.
  • Po celý týden prezenční výuky vstupují žáci do budovy bránou ze strany mateřské školy.
  • Přijdou rovnou ke své buňce.
  • Testování bude probíhat v kmenových třídách v 7,30hodin.
  • V jiných dnech nástup od 7,40 do 7,50 hodin.
  • Ze školy odcházejí žáci stejným způsobem.
  • Výdej obědů:
  • Žáci v prezenční výuce dle ukončení vyučování jednotlivých tříd nebo v rámci ŠD.
  •  ke stravování je nutné znovu se přihlásit!!!
  • Školní jídelna - tel. 541 212 868, email : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na strava.cz.
  • Žáci, kteří budou v tomto týdnu ještě v distanční výuce, bohužel nebudou moci docházet na obědy do školní jídelny.
  • Obědy budou moci vyzvedávat zatavené, ve výdejním okénku školní jídelny, v době od 10,30 do 12,00 hodin.
  • UPOZORNĚNÍ !!!
  • Žáci 1. – 5. tříd mají od 17.5. 2021 již běžnou prezenční výuku.
  • Pokud nedochází do školy na výuku, jsou považováni za nemocné,
  • nemají tedy nárok na vyzvedávání obědů.
  • Od 24.5.2021 bude pro všechny žáky obnovena prezenční výuka.