• V týdnu od 26. 4. 2021 bude výuka dětí na 1. stupni probíhat rotačně takto:
  • 3., 4., 5. třídy – prezenční výuka
  • 1. a 2. třídy - distanční online výuka – dle zaběhnutého rozvrhu
  • Testovací dny měníme na pondělí a čtvrtek.
  • - prezenční výuka dle upraveného rozvrhu hodin probíhá denně od 8,00 do 11,30 hodin
  • - provoz školní družiny od 6,30 hodinvstup hlavním vchodem,
  • - testování v pondělí a ve čtvrtek v rámci ranní družiny - odpoledne již v prostorách ŠD,
  • ukončení provozu v 16,00 hodin
  • Po celý týden prezenční výuky vstupují děti (pokud nechodí do ŠD) do budovy bránou ze strany mateřské školy.
  • Přijdou rovnou ke své buňce. Testování bude probíhat v kmenových třídách.
  • Odcházejí ze školy stejným způsobem (pokud nechodí do družiny).
  • Nástupy jednotlivých ročníků k testování - pondělí, čtvrtek - pokud se nezúčastní testování v ranní družině, je v 7.30 hod.
  • V jiných dnech nástup od 7,30 do 7,50 hodin.
  • Je nezbytně nutné, aby děti do školy přišly včas - dle daného časového rozvržení.
  • Výdej obědů:
    • 11,30 – 12,30 hodin – ŠD + nedružinové děti
    • 12,30 – 12,45 hodin – individuální konzultace žáků 2.stupně
    • 12,45 – 13,30 hodin – distanční výuka
    • Ke stravování je nutné znovu se přihlásit!!!
    • Školní jídelna - tel. 541 212 868, email : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na strava.cz.