• Od pondělí 30. listopadu se ruší distanční výuka u všech žáků základních škol.
  • Pro všechny žáky 1. stupně a žáky 9. tříd začíná prezenční výuka dle upraveného rozvrhu hodin,
  • který jim předají třídní učitelé. Každá třída bude sledovat aktuální změny.
  • Ostatní ročníky se budou vzdělávat rotační formou.
  • Od 30/11 jsou třídy 6.A,B,C, 7.B prezenčně, ve škole, třídy 7.A, 8.A,B,C doma, online.
  • V dalším týdnu třídy 7.A, 8.A,B,C prezenčně, ve škole, třídy 6.A,B,C, 7.B doma online, atd.
  • Distanční výuka (online) bude probíhat dle zvláštního rozvrhu hodin, který bude zveřejněn,
  • prezenční výuka dle upraveného rozvrhu hodin.
  • Hudební výchova se bude vyučovat pouze teoreticky, bez zpěvu.
  • Plavání se nevyučuje, většinou tyto hodiny odpadají, tělesná výchova zčásti odpadá (zejména v okrajových hodinách),
  • jinak bude bez fyzického cvičení, budeme zařazovat vycházky do okolí školy.
  •
  • Příchod žáků 1.stupně do budovy bude rozdělen takto:
  • Hlavní vchod:                                   Vchod z atria­:
  • 1.A            7,30                               3.A         7,30
  • 1.B            7,40                               3.B         7,40
  • 1.C            7,50                               4.A         7,30
  • 2.A            7,30                               4.B         7,50
  • 2.B            7,40                               5.B         7,50
  • 5.A            7,50                               5.C         7,40
  • Žáci 2. stupně vstupují do budovy školy pouze vchodem z atria 7,40 hodin.
  •
  • Provoz školní družiny – ranní družina od 6,30 do 7,30 hodin, v kmenových třídách,
  • vstup do budovy hlavním vchodem.
  • Po skončení vyučování si každou třídu převezme paní vychovatelka,
  • odpolední provoz je zajištěn do 16,00 hodin, 1. a 2. třídy v prostorách školní družiny, včetně vyzvedávání dětí,
  • 3. a 4. třídy opět v kmenových třídách, vyzvedávání dětí hlavním vchodem, přes vrátnici.
  • Žáci při prvním vstupu do školy odevzdají prohlášení rodičů o zdravotním stavu.
  • Formulář možno stáhnout na webových stránkách školy (nabídka vlevo – Rodiče – Formuláře – Čestné prohlášení),
  • případně vyzvednout na vrátnici školy (denně od 8 do 14 hodin).
  •
  • Žáci budou po celou dobu pobytu ve škole dodržovat zpřísněná hygienická pravidla,ve třídách i ve všech společných prostorách se budou pohybovat s rouškou.
  • POZOR- změna ve vydávání obědů ve školní jídelně!
  • Žáci, kteří budou zrovna v distanční formě výuky,
  • si oběd (zatavený v boxu) vyzvednou prostřednictvím okénka,
  • v době od 12,30 do 13,00 hodin.
  • Pokud žáci doposud stravu neodebírali, je nutno se ke stravování znovu přihlásit!!!
  • Školní jídelna - tel. 541 212 868, email : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na strava.cz.